Nové medaile v prodeji! Připoj se, udělej něco pro své zdraví a pomůžeš i potřebným!
Zpět do obchodu

Registrace

Ambasadoři

Patří vám velké poděkování za to, jak inspirujete, šíříte potřebu pravidelného zdravého pohybu a podporujete ostatní. Díky

Marta z Příborska

Chůzi jsem zcela propadla před sedmi lety, když jsem začala používat aplikaci Samsung Hearth. Ty různé výzvy co na ní byly jsem měla moc ráda bavilo mě, být stále ve předu s těmi nejlepšími. Ráda chodím kolem řeky Lubiny a v lese kde si užívám ten klid bez lidí. Jsem takový samotář! Na chůzí jsem se stala závislá, přítěže jsem si mnohdy neuvědomila, že už pochodují i při jídle. Nikdy si sebou nezapomenu vzít svoje oblíbené kafíčko, kde si ho v přírodě nejvíce vychutnánam. Výzvy Hezky pěšky mě moc baví a ráda bych byla příkladem všem ostatním,co sedí doma na zadku. Mám zkrátka radost z pohybu a dělá mě to šťastnou.

Marta

 


Jana z Krušných hor

Jmenuji se Jana, bydlím na úpatí Krušných hor v Krupce. Ráda se procházím přírodou i městem, snažím se vidět to krásné a moc ráda to i fotím. Myslím,že jsem už na chůzi závislá, je to krásný relax.

 Jana  


 Mariol z Ústí nad Labem / Prahy

Mariol má nezlomnou vůli pro dosažení svých cílů. Řídí se heslem: “Motivuj a inspiruj sama sebe a druhé”.  Aktivně vyhledává náročný terén pro chůzi, běh a jízdu na kole. Miluje sportovní výzvy.

mariola 


Roman ze Žatce

Roman je dlouhodobým gepardem a skvělým motivátorem. Nejčastěji jej potkáte v Žatci u řeky, kde si "krátí" cestu do práce, ale občas je k zastižení i ve městě. Pokud má zrovna po výplatě, vedou jeho trasy směrem k nákupním centrům :-) :-) 

Hodně rád si o víkendech udělá cestou pauzu na kafe, aby ochutnal, kde jaké mají :-)  


Martina z Poohří

Martina ještě nevynechala snad žádnou výzvu. S železnou pravidelností sdílí své zážitky z procházek a je inspirací pro nás všechny. Nejčastěji ji potkáte v přírodě s baťůžkem v oblasti Poohří :-)  

 Martina 


Tomáš z Ostravy!
Jeho nejoblíbenějším místem k procházkám či běhání v Ostravě jsou Komenského sady. Chůze i běh jej udržují ve fyzické i psychické kondici! 

3 


Lenka
Nejraději chodí po horách. Občas volí fyzicky náročnější trasy, ale skvělý pocit v cíli za to stoji! Pokud nemá v plánu turistiku, pro radost si zaběhá! 

lenka 


Mišan z Prahy / Ostravy / Pardubic a Plzně :-) 

Je to v zásadě velký lenoch a pohodlný městský člověk. Když se ale zakousne jako buldok, dokáže toho ušlapat opravdu hodně. Chůze mu mimo jiné pomohla definitivně přestat kouřit a že těch pokusů bylo. Má velké sklony k obezitě a jedině chůze jej drží pod úrovní metráku :-) 

Mišana nejčastěji potkáte na Praze 4, rád ale objevuje nová místa po celé České republice. Hodně rád motivuje ostatní a je hlavním organizátorem většiny výzev Hezky pěšky. 

JA-s-plackou

 

Zpět do obchodu