Limitovaná edice medailí - poslední kusy na skladě!
Zpět do obchodu

Registrace

Ambasadoři

Patří vám velké poděkování za to, jak inspirujete, šíříte potřebu pravidelného zdravého pohybu a podporujete ostatní. Díky

 

Jana z Krušných hor

Jmenuji se Jana, bydlím na úpatí Krušných hor v Krupce. Ráda se procházím přírodou i městem, snažím se vidět to krásné a moc ráda to i fotím. Myslím,že jsem už na chůzi závislá, je to krásný relax.

 Jana  


 Mariol z Ústí nad Labem / Prahy

Mariol má nezlomnou vůli pro dosažení svých cílů. Řídí se heslem: “Motivuj a inspiruj sama sebe a druhé”.  Aktivně vyhledává náročný terén pro chůzi, běh a jízdu na kole. Miluje sportovní výzvy.

mariola 


Roman ze Žatce

Roman je dlouhodobým gepardem a skvělým motivátorem. Nejčastěji jej potkáte v Žatci u řeky, kde si "krátí" cestu do práce, ale občas je k zastižení i ve městě. Pokud má zrovna po výplatě, vedou jeho trasy směrem k nákupním centrům :-) :-) 

Hodně rád si o víkendech udělá cestou pauzu na kafe, aby ochutnal, kde jaké mají :-)  


Martina z Poohří

Martina ještě nevynechala snad žádnou výzvu. S železnou pravidelností sdílí své zážitky z procházek a je inspirací pro nás všechny. Nejčastěji ji potkáte v přírodě s baťůžkem v oblasti Poohří :-)  

 Martina 


Tomáš z Ostravy!
Jeho nejoblíbenějším místem k procházkám či běhání v Ostravě jsou Komenského sady. Chůze i běh jej udržují ve fyzické i psychické kondici! 

3 


Lenka
Nejraději chodí po horách. Občas volí fyzicky náročnější trasy, ale skvělý pocit v cíli za to stoji! Pokud nemá v plánu turistiku, pro radost si zaběhá! 

lenka 


Mišan z Prahy / Ostravy / Pardubic a Plzně :-) 

Je to v zásadě velký lenoch a pohodlný městský člověk. Když se ale zakousne jako buldok, dokáže toho ušlapat opravdu hodně. Chůze mu mimo jiné pomohla definitivně přestat kouřit a že těch pokusů bylo. Má velké sklony k obezitě a jedině chůze jej drží pod úrovní metráku :-) 

Mišana nejčastěji potkáte na Praze 4, rád ale objevuje nová místa po celé České republice. Hodně rád motivuje ostatní a je hlavním organizátorem většiny výzev Hezky pěšky. 

JA-s-plackou

 

Zpět do obchodu