Jarní medaile pro Nadační fond dětské onkologie Krtek v prodeji!
Zpět do obchodu

Registrace

Kdo jsme?

  • chcete zhubnout a zlepšit svou fyzickou kondici?
  • potřebujete účinně odbourat stres z práce a zlepšit si náladu?
  • hledáte aktivitu, která není příliš náročná a zvládne ji každý?

Začněte pravidelně chodit! Je to ten nejlepší pohyb, kterému se můžete věnovat.
A s dobrou motivací vás bude i bavit. Právě motivace k chůzi je hlavním krédem našeho projektu Hezky pěšky.

Proč chodit? Pro zdraví, DOBROU POSTAVU a PSYCHICKOU pohodu

Chůze je nejpřirozenějším pohybem a měla by patřit do našeho každodenního rytmu. Je totiž tím nejlepším, co pro sebe a své tělo můžeme dělat. Prospívá našemu fyzickému, ale také psychickému zdraví. Pravidelnou chůzí můžeme mimo jiné shodit přebytečné kilogramy a udržet svou váhu na uzdě, posílit srdce a cévní systém, zpevnit svaly celého těla, podpořit imunitní systém a snížit riziko mnoha onemocnění. Na procházce si také hezky vyčistíme hlavu, odbouráme stres či vztek a zlepšíme náladu.

Vzájemná motivace a podpora

Jít se jen tak projít je fajn, ale ne každého to baví, a ne vždycky se chce. Pak je třeba najít něco, co vás k pohybu přiměje. Rádi byste se pustili do pravidelného chození, ale chybí vám ta pravá motivace? Nemáte s kým sdílet své úspěchy a zážitky? Právě proto sympatická parta turistických nadšenců založila projekt s názvem Hezky pěšky. Jejich cílem je spojovat lidi, kteří se budou navzájem motivovat ke zdravému pohybu. Většině z nás je přece příjemné vidět své výsledky a slyšet slova chvály a podpory. Máte to také tak? Zapojte se a vykročte k větší pohodě!

 

PRAVIDELNÉ VÝZVY!

Naše skupina Hezky pěšky pořádá pravidelné virtuální akce, do kterých se může zapojit kdokoliv: 

  •  každý měsíc od 1. do 15. dne probíhá výzva, kde se počítá celkový balík ušlapaných kroků v daném období

Ale není třeba se obávat nějakého soutěžení, kdo je lepší. Jde o to stanovit si vlastní cíl a snažit se jej v rámci svých možností splnit. Je opravdu jedno, jestli se vám podaří šlapat jako liška nebo gepard, důležitý je každý krok k vlastní spokojenosti.

  •  každé čtvrtlení probíhá specielní medailová výzva

Cílem je ujít svých prvních jarních / letních / podzimních či zimních 100 km a koupí medaile současně finančně pomoci vybranému podporovanému spolku 

  • a nebojte se! Pravidelně se setkáváme i osobně na společných procházkách

Sledovat všechny výzvy a akce můžete na facebookovém profilu www.facebook.com/hezkypesky, ve facebookové skupině Hezky pěšky s Mišanem a instagramovém účtu @hezkypesky.

Zpět do obchodu