E-shop opět plně v provozu!
Zpět do obchodu

Registrace

Kdo jsme?

Chcete zhubnout a zlepšit svou fyzickou kondici? Potřebujete účinně odbourat stres z práce a zlepšit si náladu? Hledáte aktivitu, která není příliš náročná a zvládne ji každý? Začněte pravidelně chodit! Je to ten nejlepší pohyb, kterému se můžete věnovat. A s dobrou motivací vás bude i bavit. Právě motivace k chůzi je hlavním krédem našeho projektu Hezky pěšky.

Proč chodit? Pro zdraví, DOBROU POSTAVU a PSYCHICKOU pohodu

Chůze je nejpřirozenějším pohybem a měla by patřit do našeho každodenního rytmu. Je totiž tím nejlepším, co pro sebe a své tělo můžeme dělat. Prospívá našemu fyzickému, ale také psychickému zdraví. Pravidelnou chůzí můžeme mimo jiné shodit přebytečné kilogramy a udržet svou váhu na uzdě, posílit srdce a cévní systém, zpevnit svaly celého těla, podpořit imunitní systém a snížit riziko mnoha onemocnění. Na procházce si také hezky vyčistíme hlavu, odbouráme stres či vztek a zlepšíme náladu.

Vzájemná motivace a podpora

Jít se jen tak projít je fajn, ale ne každého to baví, a ne vždycky se chce. Pak je třeba najít něco, co vás k pohybu přiměje. Rádi byste se pustili do pravidelného chození, ale chybí vám ta pravá motivace? Nemáte s kým sdílet své úspěchy a zážitky? Právě proto sympatická parta turistických nadšenců založila projekt s názvem Hezky pěšky. Jejich cílem je spojovat lidi, kteří se budou navzájem motivovat ke zdravému pohybu. Většině z nás je přece příjemné vidět své výsledky a slyšet slova chvály a podpory. Máte to také tak? Zapojte se a vykročte k větší pohodě!

 

PRAVIDELNÉ VÝZVY!

Skupina Hezky pěšky pořádá pravidelné online akce, do kterých se může zapojit kdokoliv.

Každý měsíc od 1. do 15. dne probíhá výzva, kde se počítá celkový balík ušlapaných kroků v daném období. Ale není třeba se obávat nějakého soutěžení, kdo je lepší. Jde o to stanovit si vlastní cíl a snažit se jej v rámci svých možností splnit. Je opravdu jedno, jestli se vám podaří šlapat jako liška nebo gepard, důležitý je každý krok k vlastní spokojenosti.

Každé čtvrtlení probíhá specielní medailová výzva. Cílem je ujít svých prvních jarních / letních / podzimních či zimních 100 km a koupí medaile současně finančně pomoci vybranému podporovanému spolku.  

A nebojte se! Pravidelně se setkáváme i osobně na společných procházkách. 

Sledovat všechny výzvy a akce můžete na facebookovém profilu www.facebook.com/hezkypesky, ve facebookové skupině Hezky pěšky s Mišanem a instagramovém účtu @hezkypesky.

Zpět do obchodu